BMW слідом за Ford взяв участь у тролінгу Tesla

https://youtu.be/0zh_IlL3ea0

Розбиті високоміцні стекла Tesla Cybertruck вже стали інтернет-мемом. Хто тільки не жартував над новим електропікапом! Інтернет буквально переповнили різні фотожаби. У BMW вирішили скористатися ситуацією і, що називається, хайпонути.

Баварці випустили в Twitter нову рекламу броньованого BMW X5 Protection VR6, де особливо наголосили, що куленепробивні стекла кросовера забезпечують захист від осколків у разі влучення металевої кулі. Нагадаємо, саме такою кулькою перевіряли на міцність стекла Tesla Cybertruck.

Безумовно, новий BMW X5 Protection – не конкурент електропікапу Тесла. Власне, Cybertruck і не позиціонують саме як броньоване авто. А БМВ здатний витримати влучення з автомата Калашникова, крім того, опційний броньований дах захищає від вибуху 200 грамів пластиду С4.

Та й ціна 530-сильного BMW X5 Protection стартує з 82 тис. доларів, тоді як найдоступніший пікап Тесла коштує $39 900. Але в Мюнхені мабуть вирішили, що зайва реклама не зашкодить. Нагадаємо, що раніше суперечку з Tesla в Twitter влаштував Ford.