ПРЯМИЙ ЕФІР. Верховна Рада розглядає поправки до закону про гральний бізнес. НАШ 02.07.20

https://youtu.be/6nWug__zKfo

2 липня Рада планує продовжити розпочатий 30 червня розгляд поправок до законопроєкту «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор» (№2285-д).

Окрім того, порядком денним передбачено розгляд інших питань, зокрема законопроєктів у сфері медицини, освіти та економіки.

Так, другим питанням пленарного четверга є розгляд законопроєкту «Про безпеку та якість донорської крові та компонентів крові» (№ 3648). Після цього депутати збираються включити до порядку денного сесії законопроєкти «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань організації освітнього процесу у сфері охорони здоров’я» (№ 3671) і «Про реабілітацію осіб з обмеженнями життєдіяльності» (№ 3668).

На повторне перше читання винесено законопроєкт «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення права працівників державних сільськогосподарських підприємств, установ, організацій на одержання земельної частки (паю)» (№ 3012-2).

У другому читанні Рада має намір ухвалити законопроєкти «Про внесення змін до закону України «Про нотаріат» (щодо усунення законодавчих колізій та прогалин)» (№ 1220) та «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо прискорення дерегуляції у сфері господарської діяльності» (№1067-д).